Współpraca

Lubimy wartościowe miejsca.

Cenimy dobrą energię i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Chcemy dzielić się pracą naszych rąk z ludźmi, którzy cenią dobrą jakość i lubią wspierać małe polskie firmy.

Szukamy odbiorców, którzy przykładają wagę do ciężkiej, ręcznej pracy, której owocem są droższe niż w hipermarketach, produkty.

U nas cena idzie w parze z jakością. Chociaż idąc tym tropem myślenia, moglibyśmy niebotycznie podnieść ceny… ale… chyba nie chcemy być aż tak egalitarni ;-)

Mamy ofertę dla klientów indywidualnych, których zachęcamy do dokonywania zakupów poprzez nasz sklep internetowy. Można do nas podjechać osobiście po zamówienia (Katowice lub Siemianowice Śląskie), możemy także wysłać przetwory przesyłką kurierską, która sprawuje się u nas znakomicie i jesteśmy spokojni wysyłając paczki pełne szkła do naszych odbiorców. Nie lękajcie się, bo potrafimy się zabezpieczać :-)

Mamy także ofertę dla sklepów, kawiarni i restauracji, dla których wymienione wyznaczniki są istotne w prowadzeniu biznesu. Nasze zasady są proste: próg wejścia to min. 50 słoików przy pierwszym zamówieniu. Od takiej ilości zaczynamy otwierać się na niższe ceny. Przy zamówieniu na wspomniane 50 słoików, można liczyć na rabat w wysokości 15% na całość. Jeśli chciałbyś porozmawiać szczegółowo, kontaktuj się z nami mailowo: kasia@przetwolove.pl lub telefonicznie: 790707012.